Рекомендації Інтернет-конференції

                                                                                               

РЕКОМЕНДАЦІЇ
районної Інтернет-конференції з проблеми "Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі"

         1.      Відділу  освіти Гайворонської районної державної адміністрації:
1.1.   Створити необхідні організаційні умови для реалізації інновацій в управлінні освітою.
1.2.   Забезпечити реалізацію державних програм, спрямованих на інформатизацію, комп’ютеризацію та оновлення матеріально-технічної закладів освіти.
1.3.   Враховувати під час атестації педагогічних працівників їх готовність до реалізації інноваційних технологій навчання зі свого предмета.
1.4. Забезпечити участь педагогічних працівників району у роботі обласних методичних заходів
         2. Методичному кабінету відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації:
2.1. Щорічно проводити моніторинг професійної готовності педагогічних кадрів до роботи щодо впровадження інновацій з метою вдосконалення та корегування змісту методичної роботи.
2.2. Удосконалити систему підготовки педагогів до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.
2.3. Вивчати, узагальнювати і поширювати досвід використання інноваційних технологій, публікувати на сайті методичного кабінету матеріали з досвіду роботи педагогічних працівників.
 2.4. Постійно залучати педагогічних працівників навчальних закладів до участі у в різних формах методичної роботи.
2.5. Поповнювати бібліотеку методичного кабінету науково-методичною літературою для забезпечення освітніх потреб педагогічних працівників з питань впровадження інноваційних технологій навчання.
2.6. Постійно співпрацювати з науково-педагогічними працівниками та методистами КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка,Уманського  державного педагогічного університету імені П. Тичини.
2.7. Провести майстер-клас Лютинської М.О., вчителя інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Солгутове з проблеми "Використання освітнього інструменту google classroom на уроках" для педагогів району.
2.8. Провести майстер-клас Красножон О.В.,  вчителя інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Солгутове з проблеми "Формування предметної компетентності з хімії шляхом застосування на уроках прийомів ейдетики та мнемотехніки".
2.9. З 2015/2016 н.р. розпочати роботу творчої групи для керівників навчальних закладів з проблеми «Від школи, що навчає, до школи, що керує знаннями».
         3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
3.1.   Забезпечити умови для самоосвіти вчителів на основі використання сучасних інформаційних технологій, в тому числі медіа- та Інтернет-освітніх ресурсів.
3.2.   Забезпечити участь педагогів навчальних закладів в роботі районних методоб’єднань, творчих груп, семінарів, інших методичних заходів.
3.3.   Залучати педагогів до участі в конкурсах фахової майстерності, конференціях, педагогічних читаннях.
3.4.   Створювати умови для виявлення здібностей і талантів учнів через їх максимальну участь в різних формах проектної, творчої і дослідницької діяльності.
3.5.   Враховувати в процесі навчання запити учнів, батьків і громадськості.
      4.   Педагогам навчальних закладів:
4.1.Активно використовувати інноваційні технології, ІКТ, опорні схеми під час вивчення базових дисциплін та комп’ютерні форми контролю і оцінки якості освіти.
4.2. Під час використання інноваційних педагогічних технологій в організації освітньо-виховної роботи враховувати вікові та індивідуальні особливості дітей, нахили, здібності і потреби.
4.3. Формувати загальнокультурну, соціальну, комунікативну, інформаційну, громадянську, технічну та здоров'язберігаючу компетенції вихованців.
4.4. Підвищувати власну професійну компетентність шляхом участі в різноманітних науково-методичних заходах, займатися самоосвітньою діяльністю

Немає коментарів:

Дописати коментар